Spotkania

Kontynenty #12 – zapowiedź

By 2 grudnia 2014 styczeń 12th, 2015 No Comments

Oto czego będą dotyczyć prelekcje na ostatnich w tym roku Kontynentach.

1. ŻYCIE NA/W DRODZE – Łukasz Gołacki

W 2013 roku rzucił pracę w jednej z łódzkich agencji reklamowych, na piersi wytatuował hasło „Podążaj za marzeniami” i wyruszył w podróż dookoła świata bez złotówki w portfelu. Podczas 417 dni wędrówki jego plany co chwilę się zmieniały, a trasę podróży nie raz dyktował przypadek. Autostopem i jachtostopem dotarł m.in. do Afryki oraz Indii. Fantastyczne i trudne chwile życia w drodze. Co spotyka samotnego wędrowca przemierzającego świat? Jak zmienia się podróż gdy wędruje się z towarzyszami? Oraz czy da się przeżyć w podróży bez pieniędzy?

Teksty Łukasza znajdziecie na: http://www.golacki.in/

2. BROAD PEAK MIDDLE 2014 – Kacper Tekieli

W Tatrach przeszedł zimą ponad 50 dróg, w 2010 r. w ramach zawodów Elbrus Race wbiegł na najwyższy szczyt Rosji w niecałe 5 godzin. W tym roku atakował Broad Peak Middle podczas wyprawy unifikacyjnej programu „Polski Himalaizm Zimowy im. Artura Hajzera”. O tej właśnie wyprawie opowiadać będzie na nadchodzących Kontynentach.

WSTĘP DARMOWY!
Prosimy o zarezerwowanie miejsca poprzez wypełnienie prostego formularza dostępnego tutaj:
http://kontynentylublin.pl/rezerwacja
Dzięki temu masz pewność, że zmieścisz się na sali 🙂 Prosimy o zjawienie się na conajmniej 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia (czyli najpóźniej o 17:45 – wtedy wygasa rezerwacja). Drukowanie biletu nie jest konieczne.

Zapraszamy 15 grudnia na godz. 18:00 do biura Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Al. Racławickie 8

Kontynenty #12