Spotkania

KONTYNENTY #10 – relacja z wydarzenia

By 1 listopada 2014 Listopad 14th, 2014 No Comments

13 października wróciliśmy po wakacjach z Kontynentami. Powrót po kilkumiesięcznej przerwie nałożył się z małym jubileuszem. Październikowe spotkanie było już 10-tym cyklicznym wydarzeniem, w krótkiej historii lubelskich spotkań podróżniczych.

Tego dnia naszymi gośćmi byli Andrzej i Marta Patyrowie, którzy spędzili rok czasu na Filipinach w ramach wolontariatu oraz Małgorzata Szumska, autorka książki „Zielona sukienka. Przez Rosję i Kazachstan śladami rodzinnej historii”.

„Raz lepiej, raz lepiej, czyli siedem tysięcy filipińskich powodów do szczęścia”. Marta i Andrzej Patyrowie.

kont 13

kont6

kont9

„Zielona sukienka, czyli sentymentalno-pijacka podróż na Wschód.” Małgorzata Szumska

kont4

kont3

kont5

Niezmiernie ciszymy się, że spotkanie cieszyło się tak ogromnym zainteresowaniem. Nie przepuszczaliśmy, że po przerwie wakacyjnej sala wypełni się po brzegi i ciężko będzie wszystkich pomieścić. A jednak stało się i bazując na liczbie sprzedanych biletów pobiliśmy rekord frekwencji. Opowieści Marty, Andrzeja oraz Małgosi słuchało 175 osób.

Spore zainteresowanie Kontynentami to dla nas olbrzymi bodziec do ciągłego uatrakcyjniania spotkań i rozwijania ich. Będziemy się starać aby Kontynenty były coraz ciekawsze, coraz bardziej przyjazne dla słuchaczy i mamy nadzieję, że zobaczycie efekt tych starań już podczas kolejnej edycji, na którą zapraszamy 24 listopada. Bieżące informacje i zapowiedzi możecie śledzić na facebookowym profilu Kontynentów. Zapraszamy serdecznie i do usłyszenia!